Новий дитячий майданчик незабаром з'явиться на перехресті вулиць Бєлінського та Миргородської, що в селищі Второмайском. Раніше тут "красувалася" справжня звалище побутового сміття. На сьогоднішній день встановлені металева огорожа і футбольні ворота. Також закуплено ліхтарі, камери відеоспостереження, гойдалки, пісочниці та лавки.

У Запоріжжі з'явиться новий дитячий майданчик.

Роботи тривають. Допомагають і місцеві жителі. Вони щодня виходять на суботник: виконують фарбування, бетонування та прибирання території.

Цей поект став спільним втіленням жителів кількох вулиць: Бєлінського, Київської, Квіткової, Будівельної, Рєпіна, Гнаровской і Самарської. Ініціатори, обговоривши ідею, подали заявку на участь у конкурсі "Ми – це місто" і здобули перемогу. В результаті жителі отримали 85 тисяч гривень на реалізацію свого проекту.

Замість сміттєзвалища - новий дитячий майданчик.

Популярні новини зараз

Разумков найняв радником неймовірну красуню: фото гарячої брюнетки, що затьмарила Юлію Мендель

З кожного українця зберуть по 4 тисячі гривень: куди підуть важко зароблені гроші

Курс долара на 17 вересня сильно стривожить українців

Померла зірка серіалу "Моя прекрасна няня"

Показати ще

Нагадаємо, що синоптики попередили українців, що похолодання вже не за горами, і саме час готуватися до погодних змін.

Як повідомляв Знай.иа в Кирилівці ураган вирішив налякати відпочиваючих: шторм змиває пляжі і заважає відпочиваючим насолодитися оксамитовим сезоном.

Знай.иа писав, що у Шевченківському гаю Львова підходить до завершення реставрація старовинного вітряка, який був привезений із села Конотоп Чернівецької області і датується початком XX століття.