Оголена дівчина бігала по Запоріжжю. Поліція насилу втихомирила неадекватну. Інцидент стався ще вчора, 16-го вересня.

Дівчина блукала вулицями практично гола.

Запоріжці спостерігали за напівголою дівчиною, яка в одній білизні блукала вулицями міста, і явно не віддавала звіту своїм діям.

Медики і патрульні, які прибули на виклик, встановили контакти невідомої. Виявилося, що дівчина стоїть на обліку у психіатрів, і можливо, дуже потребує допомоги. Патрульні та медики забрали дівчину для встановлення всіх подробиць.

Популярні новини зараз
Тримайте генератори напоготові: блекаути повернуться - названо найважчі місяці Розшук ТЦК зникає автоматично: адвокатка дала пояснення та застерегла від помилок Мешканцям багатоповерхівок виставлять нові рахунки: які послуги подорожчають Суд скасував ухвалу Кабміну про пенсії: що буде з виплатами
Показати ще

Нагадаємо, що випадок крайньої жорстокості стався в місті Южному Одеської області. Там молодий чоловік намагався вбити свою колишню дівчину.

Як повідомляв Знай.иа в Дарницькому районі Києва група підлітків побила поліцейського з-за зауваження про голосної музики.

Знай.иа писав, що команда Зеленського вирішила переписати Кодекс законів про працю. Президент України Володимир Зеленський заявив про те, що старий Кзпп "безнадійно застарів".