У Запоріжжі закривають пологовий будинок: в таких умовах вагітним знаходиться не можна, питання життя і смерті.

У Запорізькій області в судовому порядку вимагають закриття КУ "Пологовий будинок №1". Рятувальники знайшли в медустанові ряд порушень пожежної безпеки, повідомляється в єдиному держреєстрі судових рішень.

У Запоріжжі закриють пологовий будинок.

У матеріалах справи йдеться, що будівлю пологового будинку (вул. Святого Миколая, 27) експлуатується з порушенням норм пожежної та техногенної безпеки, що створює загрозу життю та здоров'ю людей.

Хоча більшу частину порушень керівництво установи усунуло, це не врятує пологовий будинок від закриття.

У Запоріжжі закриють перший пологовий будинок.

"Відсутність системи пожежної сигналізації та системою оповіщення про пожежу - один з головних пунктів, який на сьогодні залишається не звільненим", - розповів про ситуацію заступник начальника управління запобігання надзвичайних ситуацій Євген Осетнянко.

Нагадаємо, що випадок крайньої жорстокості стався в місті Южному Одеської області. Там молодий чоловік намагався вбити свою колишню дівчину.

Як повідомляв Знай.иа в Дарницькому районі Києва група підлітків побила поліцейського з-за зауваження про голосної музики.

Знай.иа писав, що команда Зеленського вирішила переписати Кодекс законів про працю. Президент України Володимир Зеленський заявив про те, що старий Кзпп "безнадійно застарів".