У Мелітополі чоловік пішов на роботу ще 21 вересня і до сьогоднішнього дня його не можуть знайти.

У поліції розшукують зниклого чоловіка.

Дніпровським відділом поліції ГУНП в Запорізькій області розшукується Петров Андрій Миколайович, 1983 року народження.

У Андрія є особлива прикмета, у нього на правій руці відсутня фаланга пальця. Одягнений був у білу кофту з капюшоном, сині джинси, чорне взуття, бежеву кепку.

Чоловіка вже немає 4 дні, рідні губляться в здогадках та надіються на диво.

Популярні новини зараз
Субсидії за новими правилами: кому доведеться оплачувати комуналку власним коштом Тарифи вдарять з новою силою з 1 травня: що суттєво дорожчає "Доставка до ТЦК ще швидше...": експерт відповів, що загрожує школам, лікарням та медичним центрам в Україні Заплатити мають всі: українців попередили про важливий податок, готуйте 5280 гривень
Показати ще

Мелітопольця розшукують четвертий день поспіль.

Нагадаємо, що українські воїни знову понесли втрати внаслідок обстрілу ворога. Так, у Дніпро військовим вертольотом терміново доставили тяжкопораненого українського бійця.

Як повідомляв Знай.иа у Дніпрі у багатоквартирному будинку загорілося одне з приміщень. Під час пожежі постраждав господар квартири.

Знай.иа писав, що колишня глава Міністерства охорони здоров'я України Уляна Супрун заявила, що антикорупційний прокурор Назар Холодницький спеціально блокував розслідування справи про реченні їй хабара.