Стало відомо, що у Запорізькій області в один із супермаркетів у Мелітополі навідався "соціальний ревізор". Відео перевірки опублікували на Youtube.

Так, в місцевому супермаркеті покупці помітили домашню живність серед полиць з товарами, так званий ревізор. Він бігав і перевіряв ціни на вітринах. Швидше за все незвичайний помічник хотів, щоб люди звернути свою увагу на відповідність якості даних продуктів і цін, а найголовніше - санітарну гігієну супермаркетів.

Нагадаємо, що ведуча Нового каналу Юлія Панкова зараз відпочиває і набирається сил на острові Сицилія. За кілька днів сюди приїде група туристів з України і з ними Юлія відправиться в гастротур.

Популярні новини зараз

Монстра з тисячолітньою історією виявили в Антарктиді, як виглядав небачений звір

На пенсію в 50: українкам пропонують вийти на відпочинок раніше, головна умова

На світ насувається "найбільша за п'ятдесят років" небезпека, відчує кожен

Літак зазнав зіткнення в небі над Україною: життя пасажирів перетворилось на десяток годин нервового очікування

Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, головна блондинка програми "Ревізор" змусила зал ридати від сміху.

Також портал Знай.ua писав, що Ольга Фреймут виставила спільне фото з ведучим Романом Кадеминым, заінтригувавши того фанатів. Так, артистка зізналася, що перейшла на телеканал "Інтер" з "Нового каналу", а зараз готує нове шоу. Більшу частину своєї кар'єри Ольгна присвятила "Новому": проекти "Підйом", "Шоуманія", "Ревізор", "Від пацанки до панянки", власне ток-шоу "Оля", "Хто зверху".