Фермери в Запорізькій області придбали неіснуючі добрива. Підприємці перевели 99 150 гривень за поставку мінеральних добрив, але так їх і не побачили – повідомляють в Якимівському відділенні поліції.

Підприємці залишилися без коштів і без добрив.

До правоохоронців звернувся ошуканий директор фірми "Танок". Виявляється, ще на початку серпня вони перевели на рахунок постачальника близько 100 тисяч гривень, але товар досі не отримали.

Так як операцію було зроблено на "Приватбанк" у Київ, правоохоронці не можуть отримати доступ до банківської таємниці фінустанови, щоб дізнатися про всі операції на рахунках фірми.

Популярні новини зараз

В Україні піднімуть зарплату жінкам: у Мінсоцполітики заговорили про "рівність та справедливість"

Пенсійний фонд терміново звернувся до українців: як купити роки стажу

Путіна почали опускати ті, від кого навіть не чекав: "Думає потрапити до раю?", фото ганьби

Крутой більше не може мовчати: композитор розповів про серйозні проблеми, "зносить дах"

Показати ще

Аферистів шукають правоохоронці.

Нагадаємо, що український президент Володимир Зеленський під час прес-марафону в Києві пообіцяв виконати передвиборчу обіцянку й завершити війну з Російською Федерацією на Донбасі.

Як повідомляв Знай.uа, що в понеділок, 7 жовтня Яремчанський міський суд виніс рішення по справі пограбування розважального комплексу в Яремче.

Знай.uа писав, що Приватбанк відзвітував про рекордну прибутку, яка стала новим досягненням усієї банківської системи України.