За інформацією ОК ГУНП в Запорізькій області, правоохоронці з'ясували, що місцева мешканка, 1958 року народження, зловживаючи своїм службовим становищем, під приводом виплати аліментів щомісяця протягом трьох років привласнювала бюджетні кошти.

Запорізька чиновниця отримувала липові аліменти.

Кожен місяць жінка з 2014 року незаконно отримувала від 3 до 5 тисяч гривень. Були проведені економічна та почеркознавча експертизи, які підтвердили факт привласнення грошей.

Чиновниці загрожує термін від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади до трьох років.

Запорізька чиновниця отримувала липові аліменти.

Популярні новини зараз
Чоловік прийшов на побачення наосліп - і завмер: за столик сіла його дружина, яку він не бачив 15 років ПриватБанк закликає замінити картки: кому треба бігти до відділення Доведеться платити і за себе, і за сусідів: новий закон про ЖКГ потрясе гаманці українців Без світла, води та каналізації: українців закликали готуватися до складного літа
Показати ще

Нагадаємо, що артисти харківського цирку вважають, що цирк потрібно рятувати від зоозахисників, які вимагають заборонити використання тварин.

Знай.uа писав, що в Одеській області жінка намагалася вкрасти гаджет у 4-річної дитини, яка хворіє на ДЦП.