Із запорізького аеропорту запустили нові регулярні рейси – до Києва і рейс в ОАЕ (Шарджа). Їх обслуговує авіакомпанія SkyUp.

Із Запоріжжя запустили два нових рейси.

До Києва вже вирушило 130 пасажирів, в ОАЕ – 182. У мерії повідомили, що раніше з-за туману розклад довелося змінити, але рейси запущені.

Вартість квитків на бюджетний рейс до столиці стартує від 500 гривень, що дешевше вартості залізничних квитків. Пасажири вже встигли оцінити ці переваги.

Перші пасажири вже встигли оцінити переваги нових рейсів.

Популярні новини зараз
Світло вимикатимуть менше: скоро графіки значно покращаться Доведеться обирати між пенсією та зарплатою: пенсіонерам поставили ультиматум Мінус година сну: коли українці у 2026 році знову переводитимуть годинники і чому це ще не скасували Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще

Нагадаємо, що львівська залізниця попереджає про зміну руху електропоїздів із-за ремонту шляхів.