Президент України Володимир Зеленський оцінив якість відремонтованої дороги Запоріжжя-Маріуполь.

Зеленський прибув 29 жовтня в смт Розівка на відкриття нової дороги: президент за кермом автомобіля прийняв рішення самому проїхатися по трасі "Запоріжжя - Маріуполь" і протестував нову дорогу.

Президент особисто перевірив нову трасу.

Після, президент подякував 300 працівникам, які зводили трасу, яку він назвав "дорогою життя", протягом трьох місяців.

"Якщо всі дороги ми будемо будувати в країні, ми встигнемо за 4 роки, за чотири з половиною роки побудувати найважливіші траси нашої країни. Ми об'єднаємо країну – не тільки всіх людей, але і інфраструктуру. Але треба стежити, щоб не розвалили", – додав президент.

Популярні новини зараз
Покази лічильника не приймуть: за що нараховують завищені комунальні платежі Ніяких доплат чи індексації: скільки втрачає пенсіонер, який продовжує працювати "Резерв+" масово анулює відстрочки через збій: як не потрапити до списків ТЦК Доведеться платити навіть на пенсії: на що слід звернути увагу власникам землі
Показати ще

Зеленський проїхався трасою Запоріжжя-Маріуполь.

Нагадаємо, що у Вашингтоні пройшов 44-й Марафоні морської піхоти, і останні чотири роки з участю українців.