Пішла з дому до хлопця: школярка захотіла відчути себе дорослою, батьки мало не померли поки шукали.

У Запоріжжі знайшли зниклу школярку.

Ще 30 жовтня, в поліцію звернувся 38-річний чоловік, який заявив про зникнення його неповнолітньої доньки 2005 року народження. На місце події виїхала слідчо-оперативна група відділення поліції і працівники групи реагування патрульної поліції.

Копам вдалося дізнатися, що вона перебуває вдома у знайомого хлопця. Дівчину неушкодженою повернули додому до батьків.

15-річна дівчинка втекла з дому до свого хлопця.

Популярні новини зараз
Надбавки до пенсій у 2026 році: хто та скільки може отримати Школярів відправлять на канікули чи переведуть на дистанційку Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей Податкова готує штрафи українцям за кордоном: кого перевірять першим
Показати ще

Нагадаємо, що у колишнього коміка, народного депутата України Романа Грищука та актриси студії "Мамахохотала", блогера Ганни Гресь з'явився первісток.