Запорізький цирк входить до списку семи державних, в яких буде введено заборону на використання у виставах та купівлю тварин.

Окрім запорізького цирку, в Україні існує ще шість державних - у Києві, Львові, Харкові, Кривому Розі, Дніпрі та Одесі.

В Запорожье рассказали, что будет с цирком.

Жодна з установ, переконані захисники тварин, не може забезпечити чотирилапим артистам гідні умови утримання. За словами активістів, особливо критичною є ситуація в приватних пересувних цирках, які часто тримають тварин в екстремальних умовах. Окрім того, активісти виступають проти жорстоких методів дресирування.

Що стосується Запорізького державного цирку, то директорка Тамара Зубко розповіла, що вони над тваринами не знущаються, передає Запорозька Січ.

Популярні новини зараз

У Львові в страшній аварії загинули сини священика: братів-близнюків оплакує вся Україна

Ведуча "1+1" Лідія Таран заразилася вірусом і показала, як "бореться": "Я його, а він - мене"

Пішов з життя зірка "Битви екстрасенсів" – був одним з перших

Колишній Лорак Мурат показав, що "витворяє" з новою дівчиною на самоті: "Можна дивитися вічно"

Показати ще

Запорізький цирк працює у звичному режимі.

"На сьогоднішній день ми працюємо в рамках того закону, який діє в Україні. Ми дотримуємося встановлених умов утримання тварин. У нас є спеціальне приміщення, у штаті – ветеринарний лікар, – все, відповідно до букви закону, – запевнила нас Тамара Вікторівна. – На жаль, багато брехні і спекуляцій навколо цієї теми. Історії про жорстокі знущання над тваринами придумані тими, кому це вигідно. У Запорізькому державному цирку не працювали і не працюють дресирувальники, які використовують жорстокі методи дресури".

Нагадаємо, що у колишнього коміка, народного депутата України Романа Грищука та актриси студії "Мамахохотала", блогера Ганни Гресь з'явився первісток.