Стало відомо, що у Бердянську з'явилася бабуся, яка щоранку з'являється на одному з пляжів і приводить його в порядок.

Таким чином, повідомляється, що пенсіонерці зараз 75 років, і те, що вона робить – гідно поваги. Галина Домбровська щодня це робить. Виходить на пляж, і починає прибирати поки у неї є на це сили.

В Запорізькій області пенсіонерка щодня прибирає пляж, ото: Новини Запоріжжя

При цьому варто зазначити найголовніше. За це пенсіонерка ніколи не бере грошей, навіть якщо їй пропонують. Це дійсно доводить, що в світі ще залишилися добрі люди, які можуть зробити щось безкорисливо. Але, до речі, вона з радістю приймає подяку від місцевих відпочиваючих. Тому, якщо раптом зустрінете пенсіонерку на одному з пляжів Бердянська – не соромтеся – привітайтеся.

Літню жінку, яка витягує траву граблями і медуз, можна зустріти на пляжі. Кожен день протягом декількох годин вона в міру своїх сил намагається очистити певний шматок узбережжя. Свою ініціативу бабуся пояснює особистим дискомфортом від сміття і медуз, а також бажанням зробити добро відпочиваючим.

Популярні новини зараз
Гроші змусять повернути державі: українців попередили Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Нагадаємо, раніше з Чорного моря вилізли гігантські медузи розміром з людську голову – жалять нещадно

Як повідомляв портал Знай.иа, Море перетворюється в "квітучий сад", під Одесою зафіксували дивне явище

Також Знай.иа писав, що Кабани з медузами "віджали" море, таких гостей українці не чекали