Стало відомо про те, що чиновники із Запоріжжя зроблять собі шикарний краєзнавець з вікна. І віддати за це вони планують дев'ять мільйонів гривень. 

Таким чином, повідомляється, що чиновники із Запорізької міської ради далі витрачають гроші на власні забаганки. Про це пише інформаційний портал "Факти Запоріжжя".

І ось, 30 липня поточного року, комунальним підприємством «Управління капітального будівництва» були відкриті торги з виконання робіт реконструкції елементів благоустрою по вулиці Чумаченка, 32. 

Вартість робіт становить близько десяти мільйонів гривень, і завершитися вони повинні будуть в останній день поточного року, а саме 31 Грудня.  

Популярні новини зараз

Під Дніпром у пісочниці знайшли труп, діти назавжди забули про пасочки

У Києві зачепер загинув під вагоном метро, очевидці застигли: "Відрізало голову"

Коханка Тарзана Шульженко при всіх висміяла чоловіка Корольової: "Навіть якщо роздягнуся догола"

Наречена Розенка спробувала спокусити елегантними східними рухами: "Скелет видно більше"

Показати ще

За адресою, яка вказана, знаходиться не сквер, не парк, як сподівалися багато жителів, а районна адміністрація Запорізької міської ради в Комунарці районі. 

Під час реконструкції планують виконати роботи з благоустрою території.  Тобто, чиновники будуть робити все можливе для тоги щоб отримати гарний вигляд з вікна в кабінеті. І плюс до цього, залишиться ще й гроші, щоб заграбастать їх в кишеню. Стандартна схема, якій вже не один десяток років. 

Нагадаємо, що справа запорізьких Шкуродерів обростає новими подробицями.

Як повідомляв портал "Знай.иа", неадекватний харків'янин оплатив поїздку в таксі кулею замість грошей.

Також, "Знай.иа" писав, що закарпатські злодійки обчистили старого в Києві.