Стало відомо про те, що в Запоріжжі фура провалилася під асфальт. Міська рада розплатиться за це.

Таким чином, повідомляється, що міська рада зобов'язалася компенсувати матеріальні збитки власнику причепа. Це сталося всього через деякий час після закінчення ремонту даної ділянки дороги. Про це повідомив інформаційний портал «Актуально».

На початку грудня 2018 року в Запоріжжі на вулиці Олександра Говоруна під асфальт провалилася фура. Тоді тільки закінчили ремонт там. В результаті НП утворилася велика яма глибиною більше трьох метрів, а площа була близько чотирьох квадратів.

Популярні новини зараз

45-річна Могилевська стривожила українців зовнішніми змінами: "Зараз Ви чужа"

У Львові в страшній аварії загинули сини священика: братів-близнюків оплакує вся Україна

36-річна Оля Полякова показала пружну дупку в пікантному бікіні

Посеред крижаної російської траси автобус з українцями потрапив в аварію, є загиблі

Показати ще

І ось, практично через два роки, в середу, 30 Вересня Запорізький Апеляційний суд прийняв рішення про стягнення з Запорізької міської ради сум матеріальної та моральної шкоди, яка була заподіяна власнику причепа.

Захисник потерпілого власника транспортного засобу говорить про те, що далі буде ще один складний процес з отримання грошового відшкодування.

Повний текст рішення стане загальнодоступним лише через десять днів. Через ще кілька днів дане рішення має з'явитися в Єдиному реєстрі судових рішень.

Нагадавши, Знай повідомляв, що у центрі Тернополя в асфальті утворився провал, який став причиною для утворення заторів. На вулиці Руській утворилися затори, а співробітники Тернопільводоканалу зайнялися усуненням причини.

Також Знай писав, як у Києві ремонтують дороги. Через тиждень знову потрібно лагодити. І тижня не минуло з моменту, як у столиці на перехресті Щербаківського та Естонської закінчилися ремонтні роботи.

Нещодавно Знай передавав, що в Києві комунальні служби відзначилися безглуздим "ремонтом" ями біля каналізаційного люка, розташованого на території " Укртелекому».