У Запорізькій області запустили перший центр телемедицини, створений на базі Запорізької обласної клінічної лікарні.

Читайте Знай в Google News!

Детальніше про це розповідає прес-служба Запорізької обласної державної адміністрації.

Повідомляється, що обласний центр телемедицини призначений для координації процесу надання телемедичних консультацій між лікарями первинної допомоги та вузькими фахівцями. Телемедична консультація здійснюватиметься за допомогою технічних рішень мережі Medinet.

У процесі консультації фахівці зможуть відправляти в захищеному вигляді дані про пацієнта, включаючи результати електрокардіографії, УЗД, рентгенодіагностики, МРТ та інше.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат До 20 червня це має зробити кожен: "Газмережі" попередили споживачів Реєстрація знову відкрита: українцям роздадуть гуманітарну допомогу У червні на плечі українців ляже ще один платіж: кому і за що доведеться доплачувати
Показати ще

Телемедичний центр / фото: Запорізька ОДА
Телемедичний центр / фото: Запорізька ОДА

Дана система дозволить пацієнтам з області отримувати консультації від лікарів, не покидаючи свого населеного пункту. За допомогою телемедичної мережі було об'єднано більше 50 медзакладів Запоріжжя та області, і процес приєднання закладів триває. Для роботи в телемедицині навчили більше 270 лікарів і провели 134 тестові консультації.

У планах, щоб телемедичний центр працював 24/7. Проект вдалося реалізувати за рекордні 39 робочих днів. З обласного бюджету на даний проект було виділено 1 млн 047 тисяч гривень.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що у запорізьких фаст-фудах знову закривають очі на правила карантину.

Як повідомляв портал Знай.иа, у Запоріжжі жителі абсолютно не дотримуються масочного режиму.

Також Знай.иа писав, скільки жителі міста Запоріжжя витрачають на лікування від коронавірусу.