В Запоріжжі сварка між братом і сестрою закінчилася справжньою різаниною.

18 квітня 2019 року чоловік в самоті випивав на кухні у своїй квартирі. Коли спиртне ближче до вечора закінчилося, він почав приставати до сестри, яка мешкала там же, з вимогою дати грошей на "продовження банкету".

Сестра підрізала брата.

Після непереконливих прохань чоловік перейшов до фізичного насильства. Він схопив жінку ззаду спочатку за тулуб, а потім за шию і почав душити.

Популярні новини зараз

Хінкалі, труси та злодії: ЗМІ з'ясували, хто спонсорує "Слугу народу", в це складно повірити

Курс валют на 11 грудня: долар нажене паніку на українців

Пенсія в 60 дістанеться лише обраним: як зміниться мінімальний стаж вже з 2020

Фріске жива? Шепелєв випадково видав те, що приховувала родина співачки

Показати ще

Сестра відбиваючись схопила кухонний ніж і двічі вдарила брата в грудну клітку. Швидка допомога не змогла врятувати постраждалого, він помер від важких поранень.

Жінці дали два роки умовно за вбивство брата.

На днях Бердянський міськрайонний суд засудив жінку до двох років позбавлення волі умовно за перевищення необхідних заходів самооборони.

Нагадаємо, що в Дніпрі активно борються з ямами на дорогах. Щоб закінчити ремонт швидше, роботи одночасно ведуться на кількох вулицях.

Як повідомляв Знай.иа, з Сполучених Штатів Америки прийшли досить моторошні новини. Так, стало відомо, що після матчу двох шкільних футбольних команд на стадіоні в місті Мобіл (Алабама), відбулася масова стрілянина.

Знай.иа писав, що в Вінниці п'яний водій отримав шість протоколів порушень, після того, як хотів обдурити патрульних.