У Палаці одружень Запоріжжя вчора зареєстрували ювілейну пару. Відлік вели з моменту реорганізації, що відбулася в травні цього року.

У Запоріжжі встановили рекорд.

Колодистий Андрій і Яна стали тисячними молодятами, які скріпили свій союз в Запорізькому РАЦсі. Закохані розповіли, що дату весілля обирали заздалегідь. 19.09.2019 на думку сімейної пари – саме щасливе число, на це вказують три дев'ятки.

Тільки вчора 19 запорізьких пар розписалися в Олександрівському районному РАЦсі. І нові сім'ї дуже різного віку від 19 років до 71 року. Ну а що тут говорити, адже коханню роки не підвластні. 

Популярні новини зараз

Українцям виплачуватимуть пенсії за новою схемою: що зміниться в 2020 році

Всім отримувачам субсидій: Мінсоцполітики виступило з важливою заявою

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

У київському супермаркеті АТБ продавали "смерть": є потерпілі

Показати ще

У Запоріжжі розписалася тисячна пара.

Нагадаємо, що перехід на зимовий час в 2019 році в Україні традиційно відбудеться в останню неділю жовтня, а точніше в ніч на 27 жовтня.

Як повідомляв Знай.иа, всесвітньо відома ясновидиця Ванга передбачила важкі випробування до кінця 2019 року. Журналісти відкопали найсерйозніші з них і тепер попереджають українців про небезпеку.

Знай.иа писав, що 19 вересня, поки весь Київ стояв а вухах через мінування мостів і ТРЦ міста, на Лісовий чоловік спокійно розгулював з букетом квітів і помповиком в руках.