Запорізька нардеп найняла на роботу свого чоловіка. За словами чиновниці, за таку зарплату ніхто не погодиться працювати.

Олександр Нікітін буде отримувати на своїй посаді 17 тис. гривень. Його дружина - нова нардеп Марина Нікітіна каже, що за такі копійки працювати ніхто не буде. На секундочку, це практично чотири мінімальні зарплати на сьогоднішній день.

Нардеп найняла на роботу свого чоловіка.

"Запорізький центр розслідувань" напередодні вивчивши помічників запорізького нардепа від 82-округу Марини Нікітіної, з'ясував, що вона найняла на роботу свого чоловіка.

Популярні новини зараз

"Місіс Смітт": Кароль блиснула ідеальною фігурою на "Квартал 95", оце образ

У ПФУ розповіли про жорстку вимогу до деяких пенсіонерів

Зеленському відкрили очі на пенсію в Україні та Німеччині: "Не можуть купити буханець хліба"

Не стало сина Пугачової та Кіркорова: як Примадонна пережила величезну втрату

Показати ще

До цього Олександр Нікітін ремонтував в Гуляйполі машини. Але жінка не називає свого чоловіка, а в представленнні просто говорить – член команди.

Хочу розповісти про нашу команду, а саме своїх помічників, якими я пишаюся і з якими ми пройшли довгий і не легкий шлях...

Geplaatst door Marina Nikitina op Donderdag 19 september 2019

Нагадаємо, що в міську інфекційну лікарні з попереднім діагнозом харчове отруєння звернулися 53 учня одеської школи № 11, які вживали їжу в шкільній їдальні.

Як повідомляв Знай.иа, всесвітньо відома ясновидиця Ванга передбачила важкі випробування до кінця 2019 року. Журналісти відкопали найсерйозніші з них і тепер попереджають українців про небезпеку.

Знай.иа писав, що 19 вересня, поки весь Київ стояв а вухах через мінування мостів і ТРЦ міста, на Лісовий чоловік спокійно розгулював з букетом квітів і помповиком в руках.