У поліції є кілька версій вбивства чиновника Акимівської ВІДГ Дмитра Кирилова, повідомляє IPnews.

Кирилов був причетний до кришування наркоторговців. Схема виглядала так: щотижня група, в яку входив Кирилов, отримувала до 200 000 гривень прибутку від збуту наркотиків – в основному, метадону та амфетаміну, – розповіли в поліції.

Гроші ділилися на 4 частини: чверть – Кирилову, ще чверть – певним мелітопольським бандитам, дружним з поліцією, а половину ділили навпіл заступник начальника карного розшуку та начальник міськвідділу поліції. До речі, один з них кум Кирилова, і саме убитий був "зв'язковим" між поліцією і наркоторговцями.

Популярні новини зараз

В Україні піднімуть зарплату жінкам: у Мінсоцполітики заговорили про "рівність та справедливість"

Путіна почали опускати ті, від кого навіть не чекав: "Думає потрапити до раю?", фото ганьби

Крутой більше не може мовчати: композитор розповів про серйозні проблеми, "зносить дах"

"Пропонував нардепам розважитися": Юзік із "Кварталу 95" втрапив у гучний скандал, фото

Показати ще

Чиновника убили із-за наркотиків.

Швидше за все, учасники цієї наркосхеми щось не поділили між собою або Кирилов багато захотів, але його прибрали вранці на сходах, коли він виходив з магазину.

Крім того, в поліції вирішили, що чиновника вбили свої, так засвідчили свідки. Коли до Кирилова підійшов вбивця, він встиг сказати йому "Ти, що ох..в" та "Ти що твориш?".

Правоохоронці відпрацьовують кілька версій вбивства.

Нагадаємо, що в міську інфекційну лікарні з попереднім діагнозом харчове отруєння звернулися 53 учня одеської школи № 11, які вживали їжу в шкільній їдальні.

Як повідомляв Знай.иа, всесвітньо відома ясновидиця Ванга передбачила важкі випробування до кінця 2019 року. Журналісти відкопали найсерйозніші з них і тепер попереджають українців про небезпеку.

Знай.иа писав, що 19 вересня, поки весь Київ стояв а вухах через мінування мостів і ТРЦ міста, на Лісовий чоловік спокійно розгулював з букетом квітів і помповиком в руках.