Для запорізьких першокласників хочуть ввести новий предмет.

У школі пропонують ввести новий предмет.

У Запоріжжі школярів планують навчати правилам дорожнього руху прямо в школі. Новий предмет пропонують ввести для першокласників, адже дуже багато ДТП зараз відбувається за участі школярів. А багато дітей добираються до школи на самокатах та велосипедах.

На офіційному сайті з'явилася електронна петиція, автор якої запропонував ввести для першокласників дисципліну "Основи Правил дорожнього руху". Відзначається, що предмет повинен бути не обов'язковим, а факультативним.

Знати правила дорожнього руху зобов'язані і діти.

Популярні новини зараз
Лікарі розкрили шокуючу правду: 8 годин сну – міф, який може нашкодити В Україні планують ввести ще одну пенсію Можуть скасувати відстрочку та мобілізувати: юристи попередили – з чим краще не ризикувати Важливі зміни у переказах на картки: що впроваджують
Показати ще

Нагадаємо, водій харківського маршрутного таксі став "героєм" відео в соціальних мережах, після того, як не пропустив машину рятувальників.

Як повідомляв Знай.иа українці цієї осені у жовтні отримають додатковий вихідний.

Знай.иа писав, що Президент України Володимир Зеленський підписав більшу частину законопроектів, які були прийняті новообраною Радою IX скликання.