Запорізькі копи виконали гімн України прямо на сцені під вокальний супровід Злати Огнєвіч. Тим самим, правоохоронці, хотіли донести українцям, що вони "чують кожного".

Поліцейськи виконали гімн України на мові жестів.

У виконанні гімну взяли участь співробітники та співробітниці Управління патрульної поліції в Запорізькій області.

За годину копи попрактикували раніше вивчені та нові жести-слова. Їм було дуже важко визначитись зі стилем виконання, але одноголосно було вибрано Гімн України, бо він знайомий кожному.

Після виконання гімну жестовою мовою двоє офіцерів сказали "патрульна поліція чує кожного з вас". Щоб вміло користуватись жестовою мовою, правоохоронцям довелось вивчати її протягом трьох місяців на спеціальних безкоштовних курсах.

Нагадаємо,  кричущий випадок стався 29 вересня після півночі. Запорожці вночі почули звуки пострілів, потім дуже голосно гавкали собаки.

Як повідомляв Знай.іа з-за катастрофічної ситуації на комунальному підприємстві "Харківські тепломережі" місто може залишитися без опалення і гарячої води.

Знай.іа писав, що у Вінниці почастішали крадіжки мобільних телефонів. У поліції зазначають, що хвиля крадіжок зросла. І радять обачніше ставитися до своїх гаджетів.