У Запоріжжі шахраї знову відкрили полювання на людей похилого віку. Серед білого дня вони підходять до пенсіонерів і намагаються втюхати незрозумілий посуд.

Невідомий іноземець під'їжджає до пенсіонерів і впарює їм незрозумілий посуд.

І жалісливі літні люди ведуться на аферу, часто віддаючи останні гроші, відкладені, як вони самі кажуть, на "чорний день".

У місті був помічений іноземець в дорогому костюмі за кермом іномарки, який пропонує літнім людям придбати дорогий посуд нібито італійського виробництва.

Люди ведуться – і залишаються без своїх заощаджень.

Популярні новини зараз
Гроші змусять повернути державі: українців попередили До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого
Показати ще

У Запоріжжі активізувалися шахраї.

Нагадаємо, що представники "Національного корпусу" і ветерани полку "Азов" прорвалися через блокпост військових у місті Кремінна, що в Луганській області.

Як повідомляв Знай.uа, українцям варто приготуватися до підвищення тарифів на комунальні послуги, адже найближчим часом очікується подорожчання як мінімум на 15-20%.

Знай.uа писав, що Приватбанк відзвітував про рекордну прибутку, яка стала новим досягненням усієї банківської системи України.