Відразу чотири визначні події охопить десятий Всеукраїнський козацький фестиваль "Покрова на Хортиці", який пройде 14 жовтня. Це Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День захисника України та День визволення міста Запоріжжя.

На Хортиці відбудеться справжнє свято.

Свято буде дуже масштабним і буде проходити відразу на двох локаціях: на території історико-культурного комплексу "Запорозька січ" та на Козацькому колі (біля музею історії запорозького козацтва Національного заповідника "Хортиця"). Вас пропустять безкоштовно, вітається національне вбрання.

На території історико-культурного комплексу "Запорізька Січ" свято розпочнеться молебнем у Січовій церкві Покрови Пресвятої Богородиці. Завершиться служба урочистою ходою під супровід козацьких пісень. Участь у ході будуть приймати учасники АТО-ООС та волонтери.

14 жовтня концерт прогремить на все місто.

Популярні новини зараз
В Україні підвищать ще один комунальний тариф Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше
Показати ще

Крім того, на маленьких мешканців міста чекають майстри, які будуть вчити петриківському розпису та ще багато іншого.

Нагадаємо, що український президент Володимир Зеленський під час прес-марафону в Києві пообіцяв виконати передвиборчу обіцянку й завершити війну з Російською Федерацією на Донбасі.

Як повідомляв Знай.uа, що в понеділок, 7 жовтня Яремчанський міський суд виніс рішення по справі пограбування розважального комплексу в Яремче.

Знай.uа писав, що Приватбанк відзвітував про рекордну прибутку, яка стала новим досягненням усієї банківської системи України.