Мер Запоріжжя Володимир Буряк розповів в інтерв'ю місцевій газеті "Запорозька Січ" про те, що йому довелося зробити вже дві операції на серці. Першу операцію він переніс ще навесні 2019 року.

Мер міста лікує серце: переніс вже дві операції.

"Вже зробив дві операції. Одну весною. Зараз пройшло півроку. Планово пройшов обстеження, лікарі сказали, що потрібно негайно робити ще одну операцію на серці. Тому її зробили", - пояснив Володимир Буряк.

Ми повідомляли раніше про те, що операція пройшла ще 27 вересня. Мер відчуває себе добре, але проходить реабілітацію, яка повинна тривати близько 24 днів.

Очільник міста розповів про те, що переніс вже дві операції на серці.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Нагадаємо, Володимир Буряк займає посаду мера Запоріжжя Нагадаємо, що Президент Володимир Зеленський відповів на запитання про легалізацію медичної марихуани в Україні. За його словами, багато людей хоче займатися цим бізнесом.

Знай.uа писав, що Приватбанк відзвітував про рекордну прибутку, яка стала новим досягненням усієї банківської системи України.