У Запоріжжі пройшов відомий спектакль "Якого біса" з Адою Роговцевою в головній ролі. Народна артистка України, як завжди вразила всіх присутніх чудовою грою.

У Запоріжжі пройшов спектакль

Запоріжці також насолоджувалися грою популярного письменника Віктора Шендеровича, а також Андрія Сидельникова, Ірини Кари, Анастасія Зінов'євої.

Спектакль "Якого біса" був посталений за п'єсою І. Іоаннесян і Н.Болтянаской.

До матері трьох дітей приходить Чорт і пропонує виправити минулі помилки. Перед жінкою постає важка проблема: виконати заповітну мрію або позбутися помилок минулого. Чорта блискуче зіграв Віктор Шендерович і від його жартів не міг стриматися жоден глядач.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат До 20 червня це має зробити кожен: "Газмережі" попередили споживачів В Україні хочуть змінити систему соцдопомоги: на що розраховувати людям Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30%
Показати ще

Вистава змушує замислитися про сенс життя.

І тут починають свою боротьбу добро зі злом. І потрібно розуміти, що за виконання мрії диявол зажадає велику ціну.

Нагадаємо, що капітальний ремонт автодороги Одеса-Київ з створенням цементобетонних ділянок буде здійснюватися на кошти європейських банків.

Знай.uа писав, що на Львівщині сталася жахлива дорожньо-транспортна пригода за участю автомобіля і автобуса, переповненого іноземними туристами.