Група екстремальних туристів, у складі якої були 25-ти та 26-річні жителі Запоріжжя, була затримана поліцейськими та прикордонниками на території зони відчуження, неподалік від відселеного міста Прип'ять. Про це повідомили в прес-службі ГУ Нацполиции України в Київській області.

На ЧАЕС затримали сталкерів.

"Під час патрулювання зони відчуження Чорнобильської АЕС, спільно з прикордонниками, поблизу відселеного міста Прип'ять було виявлено сім сталкерів: 19-річний житель Житомирської області, 22-річний житель Київської області, 27-річний житель Києва, жителі Запоріжжя 25 і 26 років і двоє росіян 24 і 33 років, які незаконно проникли на територію зони відчуження з метою екстремального туризму ", - йдеться в повідомленні.

На порушників були складені адміністративні протоколи, українцям загрожують штрафи від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а росіянам – примусове скорочення терміну перебування в Україні і повідомлення влади РФ про скоєне правопорушення.

Правонорушителям загрожує серйозний штраф.

Популярні новини зараз
На блокпостах у водіїв почнуть вилучати права: кого каратимуть "Критична" сума – 5000 гривень: банки встановлюють тотальний контроль за клієнтами ТЦК висунули нову вимогу: стосується водіїв – відмова не приймається "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

Нагадаємо, що 28 жовтня, відбулася закрита зустріч народних депутатів від фракції "Слуга народу" на чолі із самим президентом України Володимиром Зеленським.