Екс-заступник міського голови Мелітополя, депутат Запорізької обласної ради Іван Федоров офіційно затверджений на посаді першого заступника губернатора Запорізької області.

У губернатора з'явився перший заступник.

Наказ про його призначення голова ОДА Віталій Туринок підписав 28 жовтня. Приступити до роботи на новій посаді Іван Федоров зобов'язаний з 1 листопада.

Будучи мільйонером, Федоров буде отримувати 15 тис гривень зарплати і 15% зверху за вислугу років. Федорова прийняли без випробувального терміну. Він прийшов на місце Елли Слепян.

В команді Кличка Федоров офіційно працював з 13 серпня.

Популярні новини зараз
Вийдуть на пенсію навіть без робочого стажу: кому з українок доступний несподіваний привілей Навіть тим, хто вчасно платить: українцям почали масово відрізати світло У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних Банки ліквідують, а гроші згорять: фінустановам дозволили не повертати вклади клієнтам
Показати ще

Екс-заступник мера Мелітополя затверджений першим заступником губернатора.

Нагадаємо, що у колишнього коміка, народного депутата України Романа Грищука та актриси студії "Мамахохотала", блогера Ганни Гресь з'явився первісток.