Стало відомо про те, що на пляжі в Запорізькій області, автохам сам став жертвою свого нахабства. На допомогу прийшли відпочиваючі.

Таким чином, повідомляється, що в курортному селищі Кирилівка Запорізької області, на один з пляжів водій заїхав прямо на авто. Однак, відпочинок був зіпсований, так як він застряг прямо в піску.

даний інцидент Стався днями. Водій довго буксував на піску, поки, до нього на допомогу не прийшли відпочиваючі. Туристи довго штовхали машину туди-назад, але все це не обвенчалось успіхом. Машина щільно застрягла в пісках Азовського моря.

Нагадаємо, що раніше стало відомо про те, що в Мелітополі чоловік лопатою боровся з галасливими туристами.

Популярні новини зараз

Нехай не молоді, зате щасливі — "Лісапетний Батальйон" відгуляв весілля солістки

Україна екстрено закриває кордони: жодних пляжів і концертів

Працюючих пенсіонерів штрафуватимуть? У ПФУ пояснили ситуацію з виплатами

Як виглядає 73-річна Софія Ротару в день народження сьогодні та 50 років тому

Показати ще

Таким чином, повідомляється, що в Мелітополі Запорізької області, чоловік вирішив перекопати дорогу, щоб автомобілі відпочивальників не могли дістатися до одному популярному озера. Про це пише інформаційний портал Акцент.

Він самостійно вирив яму, яка перегородила проїзд машин до озера, яке називається Гарячка. Пов'язано це з тим, що там постійно відпочивають галасливі компанії, особливо вночі. Вони заважають спати не тільки йому з дружиною, але, і шестирічному дитині.

Нагадаємо, українців попередили про різку зміну погоди.

Як повідомляв Знай. ua, з українського курорту терміново евакуювали всіх відпочиваючих.

Також Знай. ua писав, що київські водії пересідають на човни: відео.