У Запоріжжі жителі квартири в будинку, розташованому в Хортицькому районі, натрапили на вкрай неприємного гостя - справжнісіньку сколопендру. Про це вони розповіли в соцмережах.

Користувачі тут же визначили, що запорожці мають справу з кримською, або кільчастою, сколопендрою. Цей представник сімейства губоногих багатоніжок в українських степах зустрічається рідко, вважаючи за краще більш жаркий і сухий клімат Криму. Однак після надто теплої зими цього року незвичні для материкової України комахи – не рідкість у Запорізькій області.

Варто відзначити, що сколопендра – небезпечна істота. Ця комаха болісно кусається і випускає отруту, яка у дорослих викликає болі, набряки, галюцинації, ломоту в суглобах, а у дітей і людей зі слабким здоров'ям – смерть.

Скрін, Facebook
Скрін, Facebook

Скрін, Facebook
Скрін, Facebook

Популярні новини зараз

Наталя Могилевська в стильній сукні не змогла приховати радості, українці помітили не тільки посмішку

Перший сніг і різкі заморозки, українців попередили: "Чекайте на аномалію"

Сусіди Алли Пугачової висловилися про зіркове подружжя: "Дурні і п'яниці!"

Аліну Гросу після розлучення помітили з чоловіком, старшим за неї і букетом квітів: "Я щаслива!"

Показати ще

Скрін, Facebook
Скрін, Facebook

Сколопендра здатна отруїти людину, навіть не кусаючи - її тіло "пітніє" отрутою, що стікає по ніжках, тому їй досить лише проповзти по шкірі жертви, щоб спровокувати реакцію, схожу на опік.

Вбити сколопендру складно - інсектициди її практично не беруть, а міцний панцир надійно захищає навіть від сильних ударів.

Нагадаємо, що у Київському озері спіймали моторошного монстра з зубами-лезами- " якийсь дурень випустив…"

Як повідомляв портал " Знай.ua", у Запоріжжі рибалки зловили незвичайний улов-рибу, схожу на піранью. Як виявилося, це просто сонячний окунь, і багато "завзяті" рибалки відразу ж її впізнали.

Також, " Знай.ua " писав, що відразу в двох областях України спостерігали "міні-торнадо" - бурі з пилу і піску.