Стало відомо про те, що в курортній Кирилівці, що в Запорізькій області, продовжує зростати кількість хворих.

Таким чином, повідомляється, що всі позитивні діагнози були підтверджені ПЛР-тестами. На даний момент був підтверджений коронавірус у 27 осіб. За останні кілька днів додалося 14.

Лікарня, кадр з відео, зображення ілюстративне: YouTube
Лікарня, кадр з відео, зображення ілюстративне: YouTube

З початку вересня поточного року в курортній Кирилівці було зафіксовано 34 випадки. З активних хворих, на даний момент 6 осіб вже практично одужали. Ніяких серйозних симптомів хвороба у них не проявила.

В Україні з початку епідемії коронавірусної інфекції підтвердили вже 489 808 випадків зараження. За добу було отримано 10 611 нових випадків. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

Популярні новини зараз
До мінімалки пенсіонери отримають надбавки: скільки та кому додадуть Залізні нерви та сталевий характер: хто зі знаків Зодіаку найстійкіший Більше ніяких бусиків та бійок з ухилянтами: ТЦК зобов'язали проводити мобілізацію за новими правилами В Україні можуть ліквідувати ТЦК: мобілізацію хочуть реформувати, ухилянтів залишать у спокої?
Показати ще

Відомо, що всього в Україні з початку пандемії вилікувалося вже 221 459 пацієнтів. За останню добу видужало 6 802 людини, 191 людина померло.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, що не можна їсти і пити при коронавірусі, терапевт дав поради хворим.

Як повідомляв Знай. ua, коронавірус заважає боротьбі з іншими небезпечними захворюваннями, ВООЗ.

Також Знай. ua писав, мутація Covid-19 вразила вже п'ять країн, інфіковані сотні людей і мільйони тварин.