У Степногорську сусід вирішив помститися сусідці за конфлікт і повісив їй на двері гранату, повідомляє поліція області.

Подаруночок від сусіда.

58-річна жінка виявила сусідський "подарунок" від усієї душі і відразу ж викликала копів.

Правоохоронці виявили, що граната була примотана дротом до дверної ручки. А потім виявилося, що це зовсім муляж.

Також поліцейські швидко визначили хулігана. 39-річний раніше судимий сусід жінки вирішив у такий спосіб налякати сусідку. За фактом хуліганства порушено кримінальну справу.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 15 жовтня: успіх водоліїв, дохід стрільців і справи левів У Канаді почали шукати ухилянтів: українці отримують листи Пенсії по-новому: уряд змінить формулу розрахунку виплат Пенсіонерам нагадали про 90-денний ліміт: запізнилися – пенсію скоротять
Показати ще

У Запоріжжі чоловік налякав сусідку гранатою.

Нагадаємо, що в реанімацію дитячої обласної клінічної лікарні №1 потрапив 16-річний хлопець у стані коми - вживав метадон.

Як повідомляв Знай.иа на Франківщині 30-річний чоловік попався на вудку шахраїв. Чоловік думав, що купує трактор, а в результаті залишився ні з чим.

Знай.иа писав, що американський президент Дональд Трамп впевнений, що Німеччина, Франція та інші країни ЄС повинні виділяти більше коштів на підтримку України.